В Україні 26 травня у всіх школах країни пролунав останній дзвоник. Але для деяких учнів довгоочікуване свято завершилось госпіталізацією.

Про це повідомляє видання "Херсонці". Деяким школярам замість літніх канікул доведеться пройти курс лікування в лікарні.

У Херсоні 11-річний підліток з 46-ї школи зламав передпліччя. Школяр так зрадів початку канікул, що почав стрибати, але приземлився не зовсім вдало. Результатом бурхливої ​​радості став перелом.

Частина дітей поклала на лікарняні ліжка спекотна погода. Вони втрачали свідомість від перегріву на сонці. Подібний інцидент стався в школі №10 в Новій Каховці. 10-річного хлопчика довелося негайно госпіталізувати прямо з навчального закладу.

У Каховці також не обійшлося без інцидентів зі школярами. 13-річний підліток вирішив відсвяткувати закінчення навчального року та довгоочікувані канікули. Він випив значну кількість спиртного і впав у стан коми. Учня довелося терміново госпіталізувати у відділення реанімації.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, останній дзвінок вважається одним з найбільш свят для випускників. Школярам показали, як не варто його проводити.