Незабаром українські школярі відзначатимуть мабуть найбільші свята за всі роки навчання – останній дзвоник та випускний. Більшість із них настільки захоплюються веселощами, що часто потрапляють у курйозні ситуації.

Про наслідки свята складають легенди та розповідають численні анекдоти. Темою для них може стати що завгодно: випускне вбрання, невдала фотосесія, купання у фонтані та неприємна розмова з батьками після повернення додому.

Жартують і з приводу "наполеонівських планів" учнів – ті мріють мало не підкорити світ після того, як за ними закриються двері школи. Втім, нерідко вчорашні випускники повинні миритися із суворою реальністю, а за кілька років вони дізнаються: знайти омріяну роботу не так вже й легко.

Не забули користувачі і про представників сильної статі. Хлопцям теж не радять дуже розслаблятися, адже їх можуть призвати на строкову службу.

Дівчат же навпаки – застерігають від необачних вчинків, щоб за кілька місяців їх матері не дізналися, що після вдалого випускного доньки вони стануть бабусями.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українським школярам розповіли, як правильно планувати випускний.