Весна вже підходить до кінця, а значить на носі школярів не тільки безліч самих різних іспитів, але і головні свята – останній дзвоник та випускний. В Україні вони пройдуть в період з 26 травня по 24 червня.

Випускний 2017 в Україні: дата і що варто знати батькам

Звичайно ж, випускний, можна назвати одним з головних свят в житті. Адже через 11 років навчання, школярі, нарешті отримують атестат і повну свободу дій щодо свого майбутнього.

У свою чергу на батьків лягає відповідальність за саме святкування випускного вечора. Тому виникає логічне питання: «Де ж святкувати випускний вечір?». Дати на нього конкретну відповідь майже неможливо, тому що у всіх свої уподобання та бажання. Тому ми спробуємо знайти самі підходящі і в теж час дуже цікаві варіанти для всіх.

  1. Найпоширеніший варіант – ресторан в близькості від школи, і, звичайно ж, зустріч світанку в одному з парків Києва. Такий варіант є одним з найбільш прийнятних як для батьків, так і для їх дітей. Для такого випускного знадобиться хороший банкетний зал, де крім накритих столів буде розважальна програма і місце для танців.
  2. Зняти яхту на ніч. Не самий звичайний варіант, але і не найцікавіший. Звичайно, перший час там буде досить весело, але через пару годин закритий простір і неможливість кудись піти, можливо, будуть набридати. Тому з плаванням краще не переборщити – 2-3 годин буде цілком достатньо. Потім можна відправитися в найближчий ресторан.
  3. У деяких випадках, коли шкільна адміністрація наполягає, то і офіційна частина, і все інше проходи в стінах навчального закладу. В такому разі на батьків лягає відповідальність тільки за накриття столу.

Випускний 2017 в Україні: дата випускного та що потрібно для свята

Випускний – досить дороге свято. Костюми, або сукні, пишні красиві букети, святкові зачіски, можливо, подарунки однокласникам і вчителям. Звичайно, традиційний «прощальний» вальс, який розучується задовго до самого свята. Тому батьки отримають не тільки самі позитивні і теплі емоції від випускного, але і відчутний удар по гаманцю. Але це свято одне з найважливіших для вашої дитини, тому не варто економити, і подарувати йому незабутній випускний вечір.

Нагадаємо, що випускний 2017 в Україні буде з 24 травня по 26 червня.

Популярні новини зараз
Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль" Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще