Президент міжнародної корпорації "Гранд" Володимир Співаковський розповів, як іноземця надихнув український Майдан.

Відповідну історію він опублікував у Facebook.

"Раптом, дивлюся (в Ліверпулі) - щось знайоме. Підходжу до водія і питаю: Звідки такий жовто-блакитний сюжет на вашому колесі? Я думав, він скаже, що він швед (там на прапорі такі ж кольори), або що йому просто так подобається. Або що це натяк на пісню Бітлів Yellow submarine", – почав розповідь Співаковський.

Як з'ясувалося, чоловік був кілька років тому (судячи по розповіді у 2014 році) в Україні. Він зазначив, що в країні було вкрай неспокійно, і розгорнулася запекла війна між урядом і народом.

"Вони це назвали Майданом, ну, ніби як площа у них головна так називається, не чули?.. Але найдивовижніше для мене, як для шофера, було те, що вони палили шини. Ніколи такого видовища в житті не бачив", – заявив він.

Популярні новини зараз

Маленька львів'янка зникла після зустрічі з родичкою, городяни губляться в здогадах - "Помста?"

"Щасливі батьки" Дан Балан і Тіна Кароль здивували фотографією з дитячим візочком: "Ти подарувала маленьку себе”

Столичний водій "євробляхи" змусив киян давитися від сміху, навіть дивитися соромно: "Нічого особистого"

Зраджена Тарзаном Наташа Корольова виставила тіло напоказ: "Роздягнуся догола"

Показати ще

Його вразили ентузіазм і самовідданість українців. Саме це він запам'ятав на все життя. Коли шофер повернувся в Ліверпуль, він перефарбував колеса автобуса в жовтий колір. Зараз він заробляє на життя, показуючи людям, яких він возить по місту, пам'ятки. Водій після паузи прорік філософську фразу: "Колеса іноді в житті відіграють вирішальну роль. І в долі водія, і в долі країни".

Як повідомляв портал "Знай.uа", керівник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк розповів про деталі слідства у справі розстрілу Майдану. Він утонил, що мова йде про злочини, скоєних з 30 листопада по лютий 2014 року.