Це місто з дуже багатою історією. Саме тому тут дуже багато цікавих місць, заради яких приїжджає безліч туристів. Кожен рік пам'ятки Черкас ваблять людей з усієї України. Подивитися на все за один-два дні просто неможливо. Але найцікавіші пам'ятки Черкас ви поглянути точно встигните. Саме тому ми вирішили зробити їх топ.

Пам'ятки Черкас: топ 5

Будинок Щербини. Ця будівля була зведена ще в 1892 році, і тоді її називали «Палац щастя». Та й зараз він приносить людям це почуття, адже там все ще працює місцевий ЗАГС.А туристам варто подивитися на нього завдяки дуже красивой архітектурі, яка все ще збереглася.

Храм Всіх Святих. Цю величну будівлю було побудовано в 1998 році, і з того часу вона є однією з головних визначних пам'яток Черкас. А примітно вона своєю цікавою архітектурою, якої нагадує або замок, або кремль. Його висота аж 54 метри, і по всьому периметру є безліч цікавих арок і візерунків. Крім цього, в підвальних приміщеннях є досить заплутані катакомби, де іноді живуть паломники, або ченці.

Шуховська вежа. За назвою можна зрозуміти, хто був архітектором цієї вежі. А від великого Шухова у нас залишилося не так багато різних пам'яток. Сама вежа дуже цікаво виглядає, особливо завдяки гиперболоидному виду. Ще це одне з найвищих місць в місті. Піднятися туди звичайно не вийде, але подивитися з землі безперечно варто.

Популярні новини зараз
Де в Україні більше не можна буде палити вже з 11 липня З якої погоди розпочнеться липень в Україні: прогноз синоптикині Наталки Діденко Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Зоопарк. У Черкасах він майже нічим не поступається київському. Дуже велика територія, на якій можна зустріти більше двох сотень різних звірів. Тут буде цікаво і дітям, і дорослим.

Храм "Білий Лотос". А це пам'ятка Черкас просто унікальна, адже це найбільший буддистський храм у всій Європі. Він був побудований завдяки представникам течії кунг-фу. Тут можна зустріти дуже багато цікавих скульптур, зображень та інших композицій, які були привезені з далекого Тибету. До речі, тут так само проходять навчання різних бойових мистецтв.