Чернігів – місто з дивовижною історією. Ще за часів Київської Русі, воно було одним із самих великих і відігравало не меншу роль, ніж Київ. Та й за часів козацтва місто не втратило своєї цінності і тільки розвивавлося. Завдяки всьому цьому звичайна поїздка в це місто може стати подорожжю в часі. Особливо сприяти цьому будуть пам'ятки Чернігова.

Пам'ятки Чернігова: 4 топ

Червона площа. Незважаючи на назву, це далеко не радянська пам'ятка, ще за часів Київської Русі, тут була головна вулиця міста, де проходили різноманітні заходи. З того часу нічого, крім масштабів не змінилося. Це прекрасне місце для того, щоб познайомитися з містом, побачити безліч різних пам'яток навколо і багато чого іншого. До речі, понад півстоліття тому, її ще прозвали театральною, звичайно, тому що там з'явився театр імені Шевченка.

Чернігівський Вал. А це одне з тих місць, про які ми говорили ще в самому початку. Воно все просякнуте старовинністю і історією. І тут дуже цікаво, безліч старовинних споруд, церков, і навіть 12 чавунних гармат, які можна помацати. А крім цього, там прекрасна зелена територія, де буде дуже приємно просто прогулятися, насолоджуючись свіжим повітрям. До речі, там знаходиться один з найстаріших соборів в Україні - Спасо-Преображенський.

Популярні новини зараз

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

"Опудало з рожевими нігтями": Меган Фокс стала посміховиськом через незвичайну зовнішність свого хлопця

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Показати ще

Собор Святих Бориса і Гліба. Досить загадкове місце, а все, тому що під ним знаходяться дивні руїни. Але від чого саме вони залишилися нікому не відомо. А крім цього сам собор теж приваблює не маленьке увагу туристів. Особливо тим, що там діє музей архітектури. А сама будівля собору – це дивна пам'ятка 12 століття. Дуже цікаве місце, для любителів подібного.

Антонієві печери. Досить загадкове місце, про яке ходить багато легенд. Їх появу пов'язують з одним із засновників Лаври - Антонієм Печерським. Тут все просякнуто духом і загадками. Відвідати це місце буде, може, трохи страшнувато, але точно цікаво.