Ряд важливих для терористів "ЛДНР" населених пунктів військові Об'єднаних сил на Донбасі оточують з трьох сторін. Це викликало істерику в рядах противника на всіх рівнях, так як російські найманці не мають достатніх сил для повноцінної відповіді.

Цю інформацію повідомив Дмитро Тимчук, координатор групи "Інформаційний опір", нардеп від "Народного фронту".

За словами Тимчука, ескалація конфлікту відбувається не тільки в районі Горлівки, але й на захід від Донецька - в районі Докучаєвська - і так далі. Він заявив, що у бойовиків немає достотаточно сил для здійснення масштабної операції.

"Важко сказати, наскільки ще зросте градус напруги. Треба розуміти, що якщо брати нинішню конфігурацію окупаційних формувань і тих формувань ВСУ, які задіяні на стороні ООС, то у бойовиків немає особливих шансів на якусь масштабну наступальну операцію оперативно-тактичного рівня", - зазначив експерт.

Крім того, нардеп розповів, що бойовики зараз здатні тільки "кошмарити", відкриваючи вогонь по мирних жителях.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Реп'яхова знову опинилася в лікарні після пологів: "Мені стало гірше"

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

"Вони якось намагаються реагувати на дії сил ООС. Але ми бачимо, що зараз бойовики проводять інформаційно-психологічну операцію. У район Горлівки було демонстративно перекинуто підрозділ на рівні батальйону, щоб підвищити дух мирного населення, тому що там почали поширюватися панічні чутки про те, що Горлівку "зливають" Збройним силам України. Але цим і обмежиться", - підкреслив він.

Також Тимчук заявив, що ВСУ оточують з трьох боків дуже важливі для бойовиків населені пункти.

"З того боку ми бачимо хаос, істерику на всіх рівнях – не тільки на рівні рядових бойовиків, але і в штабах 1-го армійського корпусу ДНР". Я завжди говорив про те, що всі масштабні операції бойовики проводили тільки тоді, коли ударним ребром були регулярні підрозділи збройних сил РФ. Тому без російських підрозділів вони не зможуть проводити масштабні операції. Але на тлі ескалації, яка зараз спостерігається, ми поки не бачимо якогось масштабного перекидання військ з території Росії на окуповану територію Донбасу. Ситуація може змінитися кожну годину, але на даний момент ми цього не бачимо", - резюмував експерт.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", авіацію ВСУ терміново підняли в небо.