Обсяг безготівкових розрахунків в 2017 році порівняно з 2016 роком зріс на 46,2%, кількість таких операцій збільшилася на 30,2%.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Національного банку України.

За підрахунками регулятора, найбільший обсяг безготівкових операцій припав на розрахунки в мережі Інтернет - 38,8%, найбільша кількість - на розрахунки в торговельних мережах - 50,6%.

Згідно з повідомленням, частка безготівкових розрахунків в Україні з використанням платіжних карток збільшилася в 2017 році на 3,8% до 39,3%, при цьому за останні п'ять років цей показник зріс більше ніж утричі з 12,4% - за станом на 1 січня 2013 року.

За даними НБУ, всього у 2017 році українці зробили більше 3 мільярдів операцій з використанням платіжних карток, емітованих українськими банками, на суму 2,125 трильйона гривень. Кількість платіжних карток за рік збільшилася на 3,9%.

Популярні новини зараз
Українці просять не пускати дітей до шкіл, поки літають ракети: має втрутитися Володимир Зеленський "Махач" живий: українці просять Володимира Зеленського врятувати бійця полку "Азов" Ярослава Бригінця з полону росіян Головне за ніч: Святослав Вакарчук став батьком вдруге, нові обмеження й заява про масштабну мобілізацію чоловіків та жінок в Україні Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями
Показати ще

Кількість підприємств торгівлі та сфери послуг, які надають своїм клієнтам можливість здійснювати безготівкові розрахунки за допомогою платіжних карток, за 2017 рік зросла на 27,8 тисячі і склало 173,8 тисячі одиниць, мережа платіжних терміналів за рік зросла майже на 15% і склав 251,7 тисячі.

Українці частіше почали використовувати платіжні картки.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що європейці поки що не можуть відмовитися від готівки.