Світові банки опинились під загрозою зникнення, адже великі ІТ-корпорації почали заміняти клієнтам усі їх функції.

Аналітики компанії McKinsey вважають, що у найближчому майбутньому мешканцям більшості країн світу банківські картки будуть не потрібні. Технологічні гіганти пропонують не лише власні платіжні системи, а й кредитування фізичних та юридичних осіб.

Найбільший онлайн-магазин Північної Америки Amazon почав видавати кредити малому та середньому бізнесу, Facebook інтегрував PayPal у свій месенджер, а Apple дозволяє користувачам iMessage перекидати кошти один одному.

Три чверті опитаних мешканців США радіють новим функціям від ІТ-компаній більше, ніж пропозиціям свого банку. Вже кожен третій вважає, що банк йому взагалі не потрібен.

Така сама ситуація і на ринку Азії. Найбільший онлайн-ритейлер світу Alibaba вже оформлює кредитні картки, а японський ІТ-гігант Rakuten навіть видає іпотеки.

Популярні новини зараз
Земфіра підірвалася на міні у Донецьку В Україні подорожчала комуналка: за що доведеться платити більше Ціни на яйця і муку спустошать гаманці українців у серпні: продавцям довелося знову підняти ціни Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада"
Показати ще

Презентація розумної колонки від Amazon другого покоління

Як повідомляв портал "Знай.ua", Естонія почала захищати права штучного інтелекту.