Акціонери ПАТ "Кредит Оптима Банк" заявили про плани самоліквідації фінансової установи і припинення її діяльності.

Про це повідомляє прес-служба акціонерного товариства. Остаточне рішення в цьому питанні мають намір затвердити на зборах наглядової ради. Вони заплановані на 13 листопада.

"Припинити здійснення ПАТ "Кредит Оптима Банк" банківської діяльності без припинення юридичної особи в порядку, передбаченому Законом "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків", - розповіли в прес-службі.

"Кредит Оптима Банк" зареєстрував свою діяльність у 2006 році. Станом на 1 червня 2017 року фінансовий результат діяльності фінансової установи склав 5,8 мільйона гривень. У документах вказано його регулятивний капітал на рівні 203 мільйонів гривень, а статутний капітал - 120 мільйонів гривень.

Популярні новини зараз
Ухилянтам готують посилені санкції від ТЦК Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною Нова хитрість від ТЦК: українців таємно ставлять на облік в інших регіонах - згоди не питають Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, ПриватБанк відзначився скандальною заявою про Крим і Донбас.