Доволі часто батьки, відправивши дитину до дитячого садка, сподіваються, що там їхні малюки навчаться спілкуватися з іншими дітьми, а тим часом у дорослих буде можливість повернутися на роботу. Але, на жаль, діти часто хворіють. Тому питання, як не допустити цього, хвилює кожного.

Як повідомляє портал Сlutch, педіатр Людмила Суліпа розповіла, чому малюки стикаються з такою проблемою та чи варто водити їх до садочку взагалі.

Імунологічна пам'ять

Кожна дитина повинна формувати імунологічну пам'ять. Це означає, що наступаючий вірус утворює імуноглобуліни, які зберігаються певну кількість часу і і подальшому захищають організм від нього. Як вірусів, так і бактерій досить багато типів. Тому дитина все це і "хватає".

Популярні новини зараз

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще

Водити в садок або залишити вдома?

Це питання цікавить багатьох мам. На думку педіатра, не водити дитину в садок - неправильно. Але, якщо вона, окрім того, що часто хворіє, має складні і важкі форми, наприклад бронхіти, задишку, постійні пневмонії або ларинготрахеїт, тоді звичайно краще забрати її з дитячого саду на якийсь час для того, щоб вона просто зміцніла.

Ось, якщо це просто час адаптації, то хвилюватися не варто. Це природний життєвий процес.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, як вилікувати грип у малюка.