Росіянина Ігоря Вострикова, який втратив всю сім'ю в згорілому кемеровському ТРЦ Зимова Вишня, вже після трагедії зуміли переконати.

Раніше Востріков був повністю "пропутінською" людиною. Про це заявив народний артист Росії, композитор і кінорежисер Володимир Назаров.

Народний артист вважає, що після трагедії в Кемерово на російське суспільство масивно впливають пропагандистськими методами.

"Існують ті, які залазять в душу, що називається там, де їх не чекаєш. На бензоколонці, в курилці і пр. І в результаті цієї людини, так мені здається, зуміли обробити. Але ми ж не знаємо його історію до того, як загинули його діти", - сказав Назаров.

На думку артиста, Востріков спрямовує свій гнів не в ту сторону. Варто було б ненавидіти корупцію і уряд за те, що сталося в тій страшній трагедії.

Популярні новини зараз

У Туреччині почали затримання підозрюваних у підпалах: ліси у вогні, рятують як можуть

Красуня Кендал Дженнер в коротенькому халатику зробила несподівану річ: "Королева оральної краси"

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Володимир Назаров впевнений в тому, що дітей Ігоря Вострикова вбила саме корупція, і влада. Але гнів потерпілого був спрямований не до них, а до якоїсь зовнішньої сили, американцям, майданівцям. До тих, хто розгойдує човен. Хлопець втратив найдорожче – сім'ю. Але думає зовсім не про це. Його діти відійшли на другий план.

Раніше "Знай.uа" повідомляв, що ж змусило чоловіка, який втратив усю свою сім'ю у страшній пожежі так різко змінити свою думку.