Мешканець Кемерово Ігор Востріков, родина якого загинула під час пожежі в ТЦ "Зимова вишня", нещодавно кардинально змінив свою позицію. Якщо раніше у своїх зверненнях він закликав покарати винних у трагедії, то тепер запевняє: ходити на мітинги під адміністрацію не треба.

За словами Вострікова, у тому, що сталося, нібито немає вини ні президента РФ Володимира Путіна, ні губернатора Кемеровської області Амана Тулєєва.

"З приводу того, що ми маріонетки якісь в чиїхось руках, нами маніпулюють, і дуже жахливо це усвідомлювати. Виходить, ми всі ці три дні займалися абсолютно не тим. Треба було займатися все-таки нам як ініціативній групі саме ось діями МНС. А нас - ось ці "майданщик" - вони нас просто забрали по іншу сторону. Повели, розумієте, в сторону, щоб ось направити на адміністрацію, не знаю, на Путіна, в кінці кінців ", - непевно додає Востріков.

Вдівець нібито хоче "розібратися" в першу чергу із співробітникам міністерства надзвичайних ситуацій РФ. Структура, мовляв, віджила своє, але працює за радянською схемою, а при СРСР "такого не було".

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Віктор Павлік розчулив схожістю з сином від Катерини Репяхової: повторює за татом у всьому

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Українка розрізала кавун з Сільпо й отетеріла: "Як думаєте, чим вони напхані?"

Показати ще

"... з приводу Володимира Володимировича - ви прекрасно знаєте, назвемо прямо, що він у нас не президент, а цар. Повна влада.. Напевно, влада повинна бути сильна. Це моя думка. Проблема не в Путіні, і вже тим більше не в Амані Гуміровичі. Я сьогодні з ним дуже довго спілкувався, людина сказала нам, що буде зелене світло, будуть підтримку надавати. Поки давайте без мітингів, хлопці".

І це, до слова, лунає з вуст чоловіка, котрий ще вчора божився: втрачати йому нічого, буде "рубати правду" у ЗМІ. Причини такої швидкої зміни думки поки невідомі нікому. У соціальних мережах користувачі зійшлися на версіях, що Вострікову могли або заплатити за мовчання, або погрожувати.

Дивіться: Ігор Востріков про Путіна і Тулєєва

Як повідомляв портал "Знай.ua", українська поетка написала пронизливий вірш про Кемерово.