У торговому центрі в Кемерово в неділю сталася величезна пожежа, в результаті якого загинуло 68 людини. Трагедія згуртувала людей, які вийшли на мітинг, щоб закликати владу до відповіді. Однак президент Росії так і не наважився вийти до потерпілим.

Поведінка влади під час виникнення такої надзвичайної ситуації, вразило росіян. Віце-губернатор області не вважав за потрібне приїхати на місце пожежі. Він вирішив своїм кортежем не заважати роботі працівників МНС, а на мітингу назвав провокатором чоловіка, який втратив у пожежі дружину, сестру і трьох дітей. Однак навіть президент країни не вийшов до багатотисячного натовпу дати пояснення трагедії.

У Кремлі пояснили це тим, що Путін не популіст. Прес-секретар президента Дмитро Пєсков зауважив, що Володимир Володимирович дуже конкретний і прагматичний чоловік, який не дає порожніх обіцянок. І на кожне питання президент відповідає, розібравшись в суті питання.

Саме така позиція: не давати порожніх обіцянок, за заявою Пєскова, і не дозволила президенту вийти до натовпу в кілька тисяч, адже в такій позиції говорити в стилі Путіна неможливо.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"за трагедію в Кемерово була засуджена директор торгового центру "Зимова вишня" Надія Судденок. Перше засідання суду залишив її під вартою до 25 травня. Всього по цій справі фігурує п'ять підозрюваних. Під час судового засідання Судденок звертала увагу на вплив людського фактора злочинного діяння. І повинен нести відповідальність винного. Після арешту генеральний директор заплакала. Також затриманий охоронець торгового центру, який ймовірно відключив сигналізацію.