У четвер, 14 червня уряд РФ на засіданні затвердить підвищення пенсійного віку. За основу прийнятий варіант, при якому для чоловіків він буде підвищений на п'ять років, тобто до 65 років, а для жінок – на вісім років, до 63 років.

Проте до засідання уряд не виключає більш лояльний по відношенню до жінок варіант – збільшення віку виходу на пенсію до 60 років. Джерела повідомляють, що наявні пільги по виходу на пенсію "швидше за все, будуть збережені". Більш точних даних не надається.

На даний момент при виході на пенсію різні категорії громадян РФ отримують пільги. Це стосується військових, працівників на шкідливих виробництвах та інших. Раніше остаточний варіант підвищення пенсійного віку до 65 років у чоловіків і до 63 років у жінок пропонувало Міністерство фінансів.

У четвер, 7 червня Путін під час "Прямої лінії" також прокоментував дане питання. Він зазначив, що до підвищення необхідно ставиться "надзвичайно обережно та акуратно". При цьому ключовим завданням уряду президент РФ вважає підвищення доходів пенсіонерів.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" героїня відомого ролика з прем'єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим, коли він сказав фразу "Грошей немає, але ви тримайтеся", сумує по Україні. Саме кримська пенсіонерка Ганна Буянова своїм питанням про індексацію пенсії спровокувала Медведєва на відповідь, який дуже скоро став мемом. Жінку, яка живе на околиці села Новопокровка в присадкуватою мазанці, розшукала Нова газета.

"Я ж не тільки від себе (до Медведєва. – Ред.) пішла. У нас на ринку люди... колектив. Мене попросили: ось приїде прем'єр, треба йому про пенсії сказати. Не в однієї мене проблема", - згадала Буянова той випадок.