Переворот в "ЛНР" стає реальним предметом торгів у Росії.

Відповідну заяву зробив російський політолог Дмитро Орєшкін в своєму блозі для "Нового часу".

"Очевидно, що Путін ніколи не дозволить розмістити спостерігачів від ОБСЄ або інших міжнародних представників на кордоні з Росією. Без військової сили ця територія виявляється недостатньо керованою", – заявив він.

За словами Орєшкіна, в цей раз окупанти знову перекинули свої танки через кордон. Це є явною ознакою того, що "в Москві знову перемагає "силове крило". А так зване "крило Суркова" програє".

"Сурков виходив з того, що "ЛДНР" – це "чорна діра", яку містити занадто дорого, тому було б вигідно ці території впихнути тому у політичний простір України з тим, щоб цей шматок виступав таким собі величезним каменем на шиї пана Порошенка", – заявив він.

Популярні новини зараз

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Місто під Києвом пішло під воду через відлигу, люди втрачають терпіння: "Кораблики можна пускати"

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Він зазначив, що Кремль має "своїх яструбів", які не можуть програвати, тому що впевнені, що їм дадуть грошей, якщо вплуталися в бійку. А звідки беруться ці кошти, дані люди не замислюються.

"Але вони добре знають, що якщо бійка почалася, то держава затягне пояси, побільше податків з трудящих видоїть, але силовикам грошей дасть. І в певному сенсі те, що зараз відбувається в "ЛНР", показує, що раціональна і хитра політика Суркова програє, а перевага – у силової складової", – резюмував Орєшкін.

Як повідомляв портал "Знай.uа", заміна ватажка терористів "ЛНР" Ігоря Плотницького новим "керівником" Леонідом Пасічником виявилася досить проблематичним завданням.

Відео: ким виявився Пасічник