Одні з найважливіших стратегічних позицій на фронті вдалося взяти під контроль українським військовим.

Ще минулого року проросійським найманцям не залишалося нічого іншого, як поступитися нашим захисникам територіями поблизу селищ Гладосове, Майське та Горлівка.

Нещодавно бійці ЗСУ знову вдалися до кардинальних заходів і пішли у наступ в районі місцевої промислової зони. Тим часом, бойовики активізувалися біля Зайцевого.

Постійно знаходяться докази прямого фінансування виробництва боєприпасів для терористів із Російської Федерації – практично без маркування, такі трапляються військовим експертам на очі вкрай рідко, про що йдеться в сюжеті ТСН.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська зіткнулася з несправедливістю і попередила українців

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще

Припускають, що попит на таку "безіменну зброю" буде постійним, тобто Кремль навіть не збирається виводити своїх вояк зі східних регіонів України.

Залишки покинутих позицій бойовиків досі дають про себе знати – на колишніх окупованих територіях поблизу Горлівки вони все ще помітні на відкритому просторі, хоча просування підрозділів ЗСУ повільне, але воно триває.

Лави снайперів так званої "ДНР" суттєво порідшали, навіть стріляють вкрай нечасто, тому просто не наважуються протистояти силам української армії.

У свою чергу наші воїни сподіваються, що жодні про вокативні заяви, погрози з боку ватажків псевдореспублік на тлі ухвалення нового закону щодо реінтеграції та деокупації Донбасу ніяк не вплинуть на переможну стратегію, котру успішно впроваджують в АТО.

Дивіться: ЗСУ продовжують займати українські позиції поблизу Горлівки

Як повідомляв портал "Знай.ua", із зони бойових дій на сході України у повному складі вивели 128-у окрему гірничо-піхотну бригаду Збройних сил України. Бійці підрозділу вже прибули на місце постійної дислокації — до Закарпатської області, там їх урочисто зустрічали.