День Незалежності давно вже перестав бути просто святом. Цього року 24 серпня стало не просто вихідним днем, а датою, коли багато сімей виходять на Майдан Незалежності, щоб на власні очі побачити силу української армії.

А в цьому році дійсно було на що подивитися. За даними Міністерства оборони у святковому параді взяло участь 250 одиниць техніки. Також віддати данину поваги набуття Україною незалежності прибули військові таких країн як: США, Канади, Молдови, Великобританії та багато інших.

Твердий асфальт

Про те, що українці стали ставитися до цього свята з великою увагою говорить те, що за кілька годин до початку параду в центрі столиці вже було дуже багато людей.

«Ми приїхали з Позняків подивитися на парад, - розповіли нам жителі Києва Ганна та Андрій, які зовсім недавно переїхали до столиці. – Ми ще жодного разу не були на подібних діях. Поки що нам все дуже подобається».

Справедливості заради варто сказати, що більшість людей, які в цей день спеціально встали раніше, перебували у піднесеному настрії і всім своїм виглядом показували свій позитивний настрій.

«Цікаво, а асфальт витримає такий наплив техніки? – З посмішкою запитували деякі глядачі, коли Хрещатиком проїжджали БТР і танки. – Чи вже завтра доведеться їздити по ямах».

Але як нам сказали поліцейські, які охороняли периметр, подібні святкування і проїзд техніки не повинен надати згубного впливу на асфальт.

«Ми вже кілька днів знаходимося на службі в центрі, з самого початку репетиції параду, - розповів нам співробітник Національної поліції Костянтин. – Поки тріщин не бачили. Думаю фахівці прорахували цю ймовірність і дали добро».

Зазначимо, що в цьому році на вулиці Києва вийшло понад 6 тисяч поліцейських, щоб забезпечити порядок у столиці. І те, що за словами самих правоохоронців, в цей день було напрочуд менше затримань і якихось подій, говорить ще раз про те, що День Незалежності для українців став по-справжньому народним святом.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв про те, що у центрі Києва зібралися сотні військових і танки.