В "ДНР" похвалилися черговою "перемогою" над Україною. Програючи ВСУ на лінії зіткнення, бойовики вирішили зайнятися так званим поліпшенням освітньої системи і завершили процес переходу з української на російську мову навчання на окупованих територіях.

Про це повідомив ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко. Але таке "досягнення" своїх сусідів-терористів висміяли навіть у "ЛНР".

Захарченко сказав, що процес переводження навчальних закладів з російської на українську мову навчання почався в 2014 році. Тоді співвідношення було на рівні 50%. У 2015 році, за словами ватажка бойовиків, показник навчання російською мовою досяг 88%, а на сьогоднішній день - 100%.

Переможні фантазії Захарченка прокоментував кандидат історичних наук, доцент Луганського університету імені Володимира Даля Юлій Федоровський.

"По-перше, не всі виступи Захарченка слід сприймати буквально. Часто його заяви виявляються тільки словами або словами, що не зовсім точно відображають дійсність, тому я б не поспішав з висновками", - написав він у соцмережі.

Популярні новини зараз

Українцям пророкують "червону" зону на Новий рік та Різдво: що буде заборонено під ялинкою

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Федоровський додав, що російська та українська мови нібито "рівноправні" в окупованих районах Луганської області. В "ЛНР", за його словами, також звужується використання української мови, але про 100-відсоткову відмову не йдеться. Подібні завдання не ставили навіть ватажки бойовиків.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Кремль не полишає планів про захоплення Маріуполя і готує нову провокацію.