Відомий російський тлумач волі зірок Павло Глоба провів сеанс передбачення майбутнього, на якому розказав, яким буде новий 2018 рік.

Про те, що ж "нашептали" зірки Глобі, розповів журналіст видання РІА Новини, який побував на цьому сеансі.

Тлумач на самому початку зазначив, що прогноз складався не лише на основі спостережень за зірками. За його словами, астролог, що спостерігає за зірками - це стереотип.

Прогноз Глоби на 2018 рік будується на тенденціях, на подіях, які в різні десятиліття відбувалися саме в рік Собаки за китайським календарем.

"Якщо проаналізувати ці події, то можна виявити цікаві закономірності", - сказав астролог.

Популярні новини зараз

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Показати ще

Рік Собаки - так уже повелося - є роком укладення союзів і створення консолідацій. Як приклад, Глоба привів виникнення СРСР, який був утворений саме в рік Собаки - 30 грудня 1922 року.

Також у 2018 році, на думку Глоби, варто чекати гучних і резонансних судових процесів. Один з найбільш резонансних процесів у світовій історії також проходив в рік Собаки - Нюрнберзький трибунал 1946 року.

Саме в 2018 році астролог чекає початку деяких суспільних процесів, які - приблизно в 2020 році - приведуть до зміни епох. Можливо, що зміниться і влада в одній з наддержав. Але це ще не скоро - в 2020, як раз під президентські вибори в США.

А от про підсумки президентських виборів в Росії Глоба не сказав нічого, чим розчарував багатьох присутніх.

"Для того щоб скласти прогноз, я повинен знати точний час народження кандидатів, - пояснив астролог. - А його не пишуть в паспортах і анкетах".

Щодо воєн, революцій і потрясінь основ, то в рік Собаки Глоба їх не очікує.

"Нічого подібного ні в один з років Собаки не відбувалося. Рік Собаки - свого роду перепочинок перед новою епохою", - запевнив астролог.

Як повідомляв портал "Знай.ua", за прогнозами астролога Влада Росса, у перший місяць нового 2018 року нас чекають чотири основні періоди, які будуть відзначені динамічним зростанням, появою цікавих бізнес-ідей, творчого натхнення, сприятимуть коханню та поїздкам за кордон.