Частина власників російських суден тимчасово припинили перевезення вантажів в Україну після того, як в херсонському порту прикордонники затримали танкер, що йшов під прапором Росії через санкції, які проти Москви ввів Київ.

Про це з посиланням на власні джерела повідомляє видання Reuters.Згідно з інформацією з систем стеження за судами, частина російських суден, які не потрапили під економічні обмеження, продовжують прибувати в порти України. Джерела стверджують, що перевезення припиняють навіть ті судновласники, які під санкції не потрапили: боязнь втратити вантаж змушують підприємців перестраховуватися і планувати інші маршрути.

"Звичайно, ми не поїдемо в Україну, ми призупинили перевезення на даний момент. Якщо знадобиться, ми шукатимемо інші напрямки (для вантажоперевезень)", - сказало одне з джерел в судноплавній галузі.

Популярні новини зараз

Понівечену 16-річну школярку знайшли в кущах біля дороги, на тілі немає живого місця: родичів змусили мовчати

Прогноз погоди на неділю 9 травня влаштує температурні гойдалки: від заморозків до спекотного сонця

В Нацкорпусі попередили про провокації в Києві на 9 травня

У Польщі зник чоловік у шкіряній куртці, рідні благають про допомогу: "Востаннє бачили на вокзалі"

Показати ще


Під час літньої річкової навігації росіяни зазвичай везуть нафтопродукти з Туркменістану: частина шляху пролягає через внутрішні водні шляхи РФ, частина через Азовське море, звідки потім судна відправляються в порти Одеси, Херсона та Миколаєва.У 2014 році Російська Федерація відмовилася від "звільнення" Півдня-Сходу України і тим самим зробила величезну "стратегічну помилку". З такою заявою виступив радник президента Росії Сергій Глазьєв. Його висловлювання процитували сайти, які підтримують терористів на Донбасі. Таким чином, у Путіна розкрили масштабний план захоплення, здійснити який не вдалося.

Нагадаємо, що Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для подальшої експансії, - таку заяву зробив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", провокації з затриманнями Росією судів в Азовському морі є тільки тренуваннями а в майбутньому Путін планує наступальні дії.

Також портал "Знай.ua" повідомляв про те, що українська економіка зазнає збитків в сотні мільйонів гривень через необґрунтовані зупинок судів російськими прикордонниками в Азовському морі.