Під час ожеледиці ймовірність отримати серйозні травми дуже велика. Лікарі кажуть, що найпоширеніші взимку – це переломи. Тому не тільки важливо знати, як не отримати травми в ожеледицю, але і яка перша допомога при переломах.

Перша допомога при переломах: поради лікарів

У першу чергу потрібно сказати, що часто люди під час ожеледиці отримують переломи променевої кістки. Все через те, що вони не встигають повністю згрупуватися і падають на руки.

Відразу після падіння часто у людей буває шок, і вони можуть ще встати і пройти кілька кроків. Але після цього з'явиться біль. Перше на що потрібно звернути увагу в такому разі - на функцію тієї чи іншої кінцівки, куди припав удар, тобто це рука чи нога, та ж функція - небудь важко пересувати її, або болісно на неї наступати. А якщо ж вам боляче в районі ребер, то точно треба викликати швидку допомогу.

Перша допомога при серйозних переломах

Популярні новини зараз

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Леся Нікітюк зустрілася з найдорожчим чоловіком у житті й не стримала емоцій: "Ого який"

Показати ще

Якщо людина впала і не може встати, то тут потрібно дати їй спокій. Звичайно, поки буде їхати швидка, її не можна залишати на вулиці, а дуже акуратно перенести в тепле приміщення, так, щоб не турбувати травмовану кінцівку. Якщо ж у вас є машина, то відвезіть людини в найближчу лікарню.

Лікарі кажуть, що непоодинокі випадки того, що деякі люди намагаються самостійно надати допомогу, в надії, що вони щось кудись зараз смикнуть і врятують людину. Робити цього точно не треба. Так ви, швидше за все тільки нашкодите, додасте до перелому зміщення, або тільки зробите його сильніше. Першу допомогу при переломах може надавати виключно лікар. Якщо є будь-які підозри не перелом, то потрібно якомога швидше викликати швидку допомогу.

Дивіться: Перша допомога при переломах

Тепер ви знаєте, яка перша допомога при переломах, і розумієте, що потрібно одразу викликати швидку при перших підозрах серйозної травми.