Станом на п'ятницю, 11 травня, понад 3,5 млн українців уже визначились з сімейним лікарем.

Цю інформацію повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров'я.

Так, на офіційному сайті електронної системи охорони здоров'я станом на 21:00, 11 травня, 3 млн 643 тис. 778 чоловік вже обрали собі сімейного лікаря.

У повідомленні говориться, що пацієнти обирали собі лікаря з понад 20 тис. осіб, які вже зареєстровані в електронній системі охорони здоров'я.

Відомо, що найбільшу кількість декларацій підписано в Харківській області — 404 тис. 500. На другому місці місто Київ (326 тис. 20 осіб), на третьому — Вінницька область (298 тис. 754), на четвертому — Дніпропетровська (282 тис. 836) і на п'ятому місці — Донецька (267 тис. 681).

Популярні новини зараз
Тіна Кароль не змогла приховати емоцій від пропозиції, нареченою стала з радістю: "Від захоплення запищала" Як обчислюватимуть пенсію українцям у 2023: у ПФУ пояснили важливий нюанс Які продукти ніколи не можна розігрівати у мікрохвильовці: несподіваний перелік У котрій годині потрібно снідати: дієтологи нарешті розвіяли усі сумніви
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в деяких медичних установах з батьків вимагають ІПН дитини для підписання договору з лікарем. Однак цей документ потрібен тільки для тих дітей, які вже досягли віку 14 років.

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун пояснила, що за дітей віком до чотирнадцяти років декларацію з лікарем підписує один з батьків, взявши з собою свої документи (паспорт, ІПН), свідоцтво про народження дитини та мобільний телефон. При цьому ІПН дитини не вимагається.

Також портал повідомляв про те, що Департамент охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації за результатами відкритих торгів замовив у ТОВ "Билимед" витратних матеріалів для гемодіалізу на 30 млн гривень.

Відомо, що закупівля відбувалася за двома лотами, в рамках яких замовили витратні матеріали виробництва німецької компанії "B. Braun Avitum AG". Хоча лікарні Польщі закуповують препарат цього ж виробника у місцевого дистриб'ютора в три рази дешевше.

Крім того, нагадаємо, що голова Міністерство охорони здоров'я України Уляна Супрун продовжує свою просвітницьку діяльність в соцмережах. У блогах фахівець дає поради українцям, як зберегти їх здоров'я та здоров'я підростаючого покоління.

Останній пост глава Моз присвятила офісним працівникам, які не завжди можуть похвалитися відмінним самопочуттям, а виною всьому сидячий спосіб життя.