Пора відпусток вже давно почалася, дуже багато мандрівників вже встигли побувати на морі, в горах, або ще десь. Іноді підготовка до подорожі виходить вже дуже складною і напруженою. Тому ми вирішили розповісти вам кілька правил, які допоможуть вам спокійно все підготувати до подорожі і вирушати на відпочинок безтурботно.

Підготовка до подорожі: перевірте свій паспорт
Звичайно, можливо це трохи смішно, але перед покупкою квитків на літак, варто перевірити всі документи, завдяки яким вас повинні пустити кордон. Якщо раптом вийшло так, що у вас щось не так, а квитки вже є, то потрібно звернутися у візовий центр. Зараз проблем з чергами там вже точно не буде.

Підготовка до подорожі: залишити контакти в авіакомпанії
Це допоможе заощадити не тільки час, а й нерви. Коли бронюєте квиток, потрібно обов'язково заповнити всі контактні дані. Це робиться для того, щоб у разі непередбачених обставин, вас могли попередити, та сказати, що вам робити.

Підготовка до подорожі: норми багажу
Потрібно ретельно підготувати багаж до подорожі. Ви повинні подивитися на всі норми: вагу, розмір, висоту, довжину, ширину. Все це завжди вказано на сайті авіакомпанії. І потрібно "підігнати" свій багаж під ці параметри. Адже ви не хочете на очах у всіх перекладати купальники, або щось подібне.

Підготовка до подорожі: зробіть скани, чи фото документів
Дуже часто бувають ситуації, коли туристи втрачають документи в іншій країні. Іноді з власної вини, іноді їх просто крадуть. Але, в будь-якому випадку результат буде один: труднощі з поверненням додому, і довгий процес відновлення. Його може значно прискорити фото, скани всіх документів. Зробити це нескладно, так і при проблемах, дуже сильно допоможе.

Популярні новини зараз

У МОЗ перевірили українську вакцину від Covid-19, Степанов поділився результатами

Притула з'явився на дільницю з палкою красунею і ледь не зруйнував сім'ю: "Чувак, єдине, що тебе врятує..."

Зеленський після виборів розчарувався і написав українцям послання: "Сьогодні. Завтра. Завжди..."

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

Підготовка до подорожі: реєстрація на рейс онлайн
Це дуже спростить весь процес. І не потрібно буде приїжджати в аеропорт за кілька годин до рейсу, щоб пройти реєстрацію.

Тепер ви знаєте всі нюанси підготовки до подорожі, сподіваємося, що це вам допоможе.