Підкуп, арешт чи свобода: чим закінчиться розслідування ДТП у Харкові

поділитись

0

0

Висновки суду не влаштували адвокатів Зайцевої

Адвокати ймовірної винуватиці кривавої ДТП у Харкові Олени Зайцевої отримали можливість оскаржити рішення суду, але не пізніше, ніж протягом семи найближчих днів.

 Згідно попереднього вироку, жінку, яка булла за кермом Lexus, взяли під варту на два місяці, позбавили водійських прав строком до 19 грудня поточного року.

Припускають, що на момент зіткнення в Volkswagen Touareg перебував чинний співробітник СБУ, але поки що у відомстві офіційних коментарів з цього приводу не оприлюднювали.

Як зазначив один зі адвокатів Зайцевої, Іван Ліберман, не виключається шанс на зміну судового рішення – правозахисники подадуть клопотання щодо домашнього арешту.

"Не маючи ніяких попередніх показань, це дає право адвокатам і родичам швиденько створити версії, з якої причини сталося ДТП. Одна з хитрощів - це сказати, що втратила свідомість за кермом. Тобто їй раптово стало погано, почала сповзати вниз, і нога, оскільки вона була на педалі газу, призвела до того, що машина неконтрольовано летіла, перекинулася. А водій сама залишилася дивом жива ", - пояснив він.

У якості так званих "пом'якшувальних обставин провини" планують також винести на розгляд засідання цілий перелік характеристик Зайцевої. Але в суспільстві побутує інша версія: мовляв, родичі винуватиці хочуть підкупити всіх постраждалих, пообіцявши їм чималу грошову винагороду.

Дивіться: ДТП у Харкові, відео з камер спостереження

Як повідомляв портал "Знай.ua", зникла одна із жертв харківської ДТП. 

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
ДТП, Харків, суд
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Телеведуча відверто, але не без гумору, розповіла, що у неї лежить на серці
0
0
18:05 21.11.2017
Придивимось до нового флагману від Samsung
0
0
16:20 21.11.2017
Це космічне тіло дуже нагадує сигару
0
0
10:26 21.11.2017
На подіум показу вийшли найвідоміші зірки модельного бізнесу
0
0
09:32 21.11.2017