Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пожалівся, що не зміг здобути стаціонарну вищу освіту, бо не мав на це часу.

Про це він повідомив у Facebook.

"Так, я навчався заочно, бо, як і багато хто, рано створив сім'ю і мав її забезпечувати, тому і паралельно працював", - пише голова уряду.

Так він прокоментував повідомлення у ЗМІ про те, що Генпрокуратура закрила справу про його диплом, упевнившись, що він справжній.

"Звісно не підробляв. Тому що диплом справжній і чесний", - зазначив прем’єр.

У 2003 році Гройсман після заочного відділення вінницької філії приватного вузу "Міжрегіональна академія управління персоналом" отримав диплом "спеціаліста" з правознавства і кваліфікацію "юрист".

Популярні новини зараз

У мережу злили фото Потапа до популярності: довге волосся і сережка у вусі

Юрій Горбунов напоїв Катю Осадчу 8 березня

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Показати ще

Кримінальне провадження щодо можливої підробки диплому Володимира Гройсмана було порушено в жовтні 2017 року за зверненням позафракційного депутата Віталія Купрія.

Заявник вважає, що диплом спеціаліста, отриманий Гройсманом, міг бути підроблений. Так, голова уряду отримав його за період навчання із 2002 по 2003 роки. Нардеп, в свою чергу, наполягає, що законодавством про освіту, яке діяло на той час, передбачався термін навчання не менше ніж 5 років.

Разом з тим варто зазначити, що раніше Михайло Шнайдер на власній сторінці у Facebook зазначив, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман абсолютно не виконує обіцянок, які давав при вступі на посаду, українці не задоволені його роботою.

"Гройсман - лікар, Гройсман - сварщик, Гройсман - комбайнер, Гройсман - робітник на заводі. Ну а коли ви станете справжнім прем'єр-міністром, Володимир Борисович? Вже більше двох років ви руководитете державою. І за всі ці роки, окрім популізму та піару, українці абсолютно нічого не побачили. Мізерні збільшення пенсій і зарплат викликають тільки роздратування. А гучні заяви про боротьбу з контрабандою і незаконною вирубкою лісу викликають просто сміх. Ну не можуть бджоли боротися проти меду. І ви це прекрасно знаєте, Володимир Борисович", - пише Шнайдер в пості.

Він запитує у Гройсмана, коли народ нарешті побачить результати двухрічного правління.

"Слова-це стрясання повітря. А де ж реальні справи? Коли ви нарешті виконайте вашу знамениту обіцянку. І покажіть всім нам, як треба управляти державою? І нарешті, коли український народ побачить результати вашої "важкої" роботи? Ось такі прості запитання. На які хотілося б почути ваші відповіді, Володимир Борисович", - пише він.

Гройсман - студентам: Ні вам, ні мені ваш диплом не потрібен

Нагадаємо, міністр-дієтолог залишив українців без пенсії.

Як повідомляв "Знай.ua" чому жадібна та брехлива влада приречена.

Також "Знай.ua" писав, що уряд Гройсмана затягне "газовий зашморг" на шиї українців.