Одним із найбільш перспективних проектів в Україні, створеним волонтерами, вважається "Школа військових водолазів". Вони не тільки щодня вдосконалюють навички, але й забезпечені необхідним спорядженням та технікою.

Про це повідомляє People's project.

Тренують їх військові фахівці-інструктори, більшість із яких служили в армії, а зараз – займаються благодійними проектами. Часто випадає нагода показати свої вміння на практиці – наприклад, як це продемонстрували водолази Маріупольського загону Морської охорони.

За словами керівника куратори школи Костянтина Миргородського, активно допомагає у забезпеченні український телеведучий Сергій Притула.

Саме він разом із волонтерами закупив їм дихальні апарати (акваланги) - Drager LTG 2800, точно такі, як були у німецькій армії на початку 2000-х років. Втім, обладнання ще потребує ремонту, тому зараз балони і тиск перевіряють експерти.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Показати ще

Застарілі шланги також доведеться замінити на нові, а на апаратах – встановити редуктори шведського виробництва Poseidon Cyklon 5000.

"Багато років вони активно експлуатувались, і зараз потребують ремонту і заміни прокладок, мембран, шлангів, регулювання тиску. Це тонка механіка, від якоі залежить життя водолаза, а тому таке обладнання завжди повинно бути справним", - запевнив Миргородський.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські військові пройшли спеціальний курс виживання.