Уряд запропонував підвищити розмір мінімальної зарплати для українців. Але для цього варто мати підґрунтя у вигляді сильної економіки.

Про це повідомив засновник політичної партії "ОСНОВА" Сергій Тарута, передає Politeka. Він зазначив, що для росту зарплат, перш за все, потрібно зробити конкурентоспроможною економіку України.

"Зараз в економіці немає цих грошей. Для того, щоб платити не по 4 тисячі грн, а по 40 тисяч, необхідно зробити нашу економіку конкурентоспроможною. Щоб вона розвивалася", – вказав нардеп.

Тарута додав, що про ріст зарплат рано говорити через низький економічний рейтинг. Він наголосив, що в країні не видаються кредити, а інвестори відмовляються вкладати гроші в Україну.

"А якщо їх не буде – у нас не буде можливості підняти мінімальну зарплату, не дивлячись на все наше бажання. Або ж доведеться брати в борг. Але, на жаль, нам їх уже ніхто не дає", - заявив Тарута.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Кабмін планує підвищити суму мінімальної зарплати, але лише після ухвалення пенсійної реформи.