До кінця 2018 року в Україні планують внести зміни в законодавство і збільшити пенсії для тих, хто має великий трудовий стаж, але при цьому отримував маленьку зарплати.

Розмір пенсії може збільшитися майже у 3 млн осіб. Під підвищення потраплять колишні медпрацівники, колгоспники і ті, хто частину зарплати отримував у конверті.

Повідомляється, що в Мінсоцполітики розглядають два варіанти для зміни пенсій.

Перший передбачає, що мінімальна пенсія має становити 40% мінімальної зарплати. Ця норма прописана в законі. Тобто при індексації мінімальної зарплати, збільшуються і надходження до Пенсійного фонду.

Популярні новини зараз
Командир полку "Азов" Денис Прокопенко поговорив з дружиною по телефону: вірять, що незабаром возз'єднаються Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Другий варіант заснований на діючою формулою визначення пенсії плюс в 2000-х – будь-які 5 років з найбільшим заробітком. Після ці коефіцієнти складаються. Таким чином загальний коефіцієнт буде більше, ніж той, який є у людини після 2000-го.

Підвищити пенсії вже до кінця року можуть людям з великим страховим стажем. Пенсії можуть підняти для 3 млн осіб. Мова йде про колишніх бюджетників, колгоспників. Як правило, це люди старше 70 років.

Однак, президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко вважає, що ніякого ефекту це підвищення не дасть.

Нагадаємо, електронні пенсії: що потрібно знати українцям про нові правила. Голова правління уточнив, які послуги зможуть отримати пенсіонери в електронній базі даних.

Як повідомляв "Знай. ua", є два сценарії: українцям розповіли, як збільшиться пенсія. Влада готує пенсійний сюрприз майже 3 мільйонів громадян.

Також "Знай. ua" писав, що затримка пенсій: що чекає українців у серпні. У Пенсійному фонді України розповіли про стан справ з виплатами пенсій.