Голова Національної комісії з регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) Оксана Кривенко повідомила, що з липня 2019 року має запрацювати повномасштабний ринок вільного ціноутворення, що може вплинути на вартість тарифів на електрику.

"Повномасштабний ринок вільних цін має запрацювати з грудня 2018 на роздрібному ринку. З липня 2019 у нас не буде повноважень формувати оптові ціни", - сказала Кривенко в ефірі "Радіо НВ".

За її словами, до липня 2019 року суттєвого підвищення тарифу на електроенергію не очікується.

"А для побутових споживачів тарифи залишаться незмінними", - повідомила Кривенко.

Популярні новини зараз

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще

Разом з тим, вона зазначила, що, враховуючи той фактор, що в Україні велика концентрація великих генеруючих компаній на ринку електричної енергії, можливе зростання цін з липня 2019 року.

"Крім того, в липні 2019 повинен запрацювати ринок вільного ціноутворення, в результаті чого на вільних засадах буде формуватися ціноутворення на електроенергію для споживачів", - додала вона.

Вона також зазначила, що існуючі формульні підходи до ціноутворення, такі як "Роттердам+", в даний час стримують зростання тарифів для кінцевих споживачів.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", 22 серпня, стало відомо, що в Україні запрацював публічний реєстр отримувачів субсидій. Так, тепер в онлайн-реєстрі можна перевірити наявність субсидії за будь-якою адресою в Україні. На сайті показується розмір отриманої субсидії за всі періоди, у тому числі і за місяць. При цьому особисті дані українців при пошуку не висвітлюються.

"Ми заховали всі персональні дані, але ви можете подивитися, чи є у людини субсидія і який її розмір", - розповів Андрій Рева.

Нагадаємо, як повідомляє Йоста Люнгман – Постійний Представник МВФ в Україні, 6 вересня місія Фонду, що прибуде до Києва для узгодження умов виділення наступного траншу. З боку Уряду представники МВФ очікують зустрічних дій щодо забезпечення сталого розвитку української економіки.Про це повідомляє видання "Уніан".