Український уряд на своєму засіданні 22 серпня не приймало рішення про відміну нарахування субсидій на газ домогосподарствам, які не обладнаним газових лічильників.

Про це заявив прес-секретар прем'єр-міністра Василь Рябчук

"Така постанова не приймалося, воно було знято з розгляду", - сказав він.

Раніше ЗМІ повідомили, що субсидії на газ з 1 жовтня 2018 року не нараховуватися споживачам, що не встановили самостійно індивідуальні лічильники і письмово відмовилися від їх встановлення за рахунок держбюджету або власних коштів операторів газорозподільних систем.

Разом з тим варто відзначити, що в Україні загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг, у січні-липні 2018 року склала 734 млн гривень.

Це в 4,2 рази або на 2,3 млрд гривень нижче за показники аналогічного періоду минулого року, свідчать дані Державної служби статистики.

Популярні новини зараз
Де в Україні більше не можна буде палити вже з 11 липня Головна пропагандистка рф Скабєєва "нарахувала" збитими 1000 українських "байрактарів" Олексій Арестович розповів про плани окупантів на серпень, і як ЗСУ збираються їх ламати Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Загалом з початку 2018 року субсидії отримали 2,7 млн домогосподарств, що на 55% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Середній розмір субсидії для компенсації витрат на оплату послуг ЖКГ на одну сім'ю в липні склав 103,9 гривень, скоротившись на 28,8% в порівнянні з липнем 2017 року.

Більше того варто додати, що міністерство соціальної політики запустило електронний реєстр субсідіантов, який дозволить виявити недобросовісних одержувачів субсидій. В системі вже 50 тисяч українців.

"Поступово позбавляємося хаосу в сфері субсидій, і цей процес стає ще більш динамічним. Зокрема, вже з січня 2019 відбудеться монетизація пільг, а поки є можливість перевіряти людей через електронний реєстр".

"З 6,5 мільйона субсідіантов - 920 тисяч тих, хто подавав нульові декларації, і 50 тисяч, які робили дорогі покупки. Ці люди мали можливість оплачувати житлово-комунальні послуги і не отримувати субсидії", - зазначив експерт.

За його словами, громадян, за якими спостерігалися дорогі покупки, субсидій позбавлять, а для тих, хто в субсидіях потребує - введуть монетизацію."Створення реєстру субсідіантов стало підготовкою до впровадження монетизації на рівні фізичних осіб споживачів. Саме машини здійснюють математичні операції по перевіркам", - додав Никончук.

В Україні перерахують субсидії за новими правилами

Нагадаємо, українцям пояснили, яка користь від заробітчан.

Як повідомляв "Знай.ua", субсидіантів в Україні значно поменшає.

Також "Знай.ua" писав, що заради субсидій українці руйнують сім'ї.