У вбитого в центрі Києва екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, виявляється, було дуже насичене особисте життя. Крім молодої дружини-красуні, Вороненков не відштовхував і інших красунь. В одному з російських ток-шоу з'явилась жінка, яка заявила, що була коханкою колишнього депутата та розповіла подробиці їх роману.

Про це пише Starhit.

У програму "На самом деле" з Дмитром Шепелевим прийшла жінка на ім'я Олександра Авраменко, яка стверджувала, що в неї з Вороненковим був любовний зв'язок.

Щоб підтвердити правдивість своїх слів, Авраменко навіть погодилась пройти дослідження на поліграфі. Згодом експерти в студії підтвердили, що дівчина не обманює.

За словами Олександри, вона познайомилась з Вороненковим випадково на одному заході в Нижньому Новгороді. Тоді жінка не знала, що екс-депутат мав сім'ю.

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Показати ще

"Все фотографувалися з ним. Я підійшла просто сфотографуватися. У нас з ним зав'язалася розмова, він мене просив дати номер телефону. Я не знала, що він одружений. Ми познайомилися в 2016 році на початку травня", - розповіла дівчина.

Роман Вороненкова з 18-річною Олександрою тривав близько місяця. Згодом дівчина дізналась, що він одружений, та її це не зупинило.

"Ми спочатку побачилися в Нижньому Новгороді, в ресторані, потім поїхали в готель. Потім він сказав, що у нього є другий номер, за яким ми з ним будемо спілкуватися, обмінялися. Після цього він приїжджав до мене в Москву, ми бачилися тут. Він надсилав водіїв. Я не знаю, чи було це таксі чи ні, постійно різні водії", - сказала вона.

Як стверджує росіянка, дружина Вороненкова Марія Максакова знала про зралди чоловіка.

Крім того, за словами Авраменко, Вороненков одружився з Максаковою лише заради статусу, палких почуттів між парою не було.


Дивіться ток-шоу з коханкою Вороненкова

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", вбивство Вороненкова організував колишній коханець Максакової.