Вдова екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова Марія Максакова судиться з його колишньою дружиною Юлією за спадок.

Відомо, що Максакова з сином Іваном можуть претендувати на квартири в елітному московському районі, в якому в даний момент проживає перша дружина. Історія була б нудною, якби тут не з'явився сусід Вороненкова, який подав на членів його сім'ї в суд з вимогою притягнення до кримінальної відповідальності: свого часу екс-депутат незаконно заволодів 133 метрами технічного поверху, тим самим додавши до шестикімнатної квартири ще три. Про це пише портал Рoliteka.

Перша дружина Дениса Вороненкова Юлія


Судовий процес щодо дільби спадщини почався минулого місяця, і зараз практично все майно Юлії Вороненкової заарештовано, розповіла адвокат Марії Максакової Тетяна Боголюбська.

"Арешт накладено тільки на частку Юлії Вороненкової - це те, на що Марія і діти можуть претендувати. Оцінка цього майна далека від мільярда, що пролунав у пресі, оскільки практично все, що зароблено, Вороненков віддав дітям від шлюбу з Юлією", - заявила адвокат.


Також наголошується, що формально у Дениса Вороненкова не було нічого: все, за старою доброю традицією політиків, оформлялося на родичів. На Марію Максакову та її сина не записано взагалі нічого. Зараз на спадщину претендують 25-річна Катерина від перших стосунків, 19-річний Микола та 16-річна Ксенія - від першого шлюбу і однорічний Ваня - від шлюбу з Марією Максаковою, сама Максакова і мати покійного депутата.

Марія Максакова та її історія життя


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Максаковій подзвонив замовник вбивства її чоловіка.