На автовокзалі Дніпра учаснику бойових дій в зоні АТО не продали пільгового квитка за посвідченням: співробітники станції виправдалися "технічними проблемами".

На це у своєму Facebook звернула увагу активістка Дар'я Слуцковська.

Ветерани прийшли розібратися у ситуації і поспілкуватися з місцевою адміністрацією.

"…проводять виховні дії щодо адміністрації автовокзалу, вже за участю інспекторів" Укртрансбезпеки ". Вночі учаснику бойових дій не продали квиток на автобус сполученням Суми-Херсон, а точніше поставили перед вибором: купити квиток за повну вартість, або потім, якщо місця в автобусі залишаться після завантаження, а потім буде і поїде безкоштовно ", - пояснила Слуцковська.

Популярні новини зараз

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Дивіться: ветерану АТО відмовили у пільговому проїзді

Автовокзал ДНІПРО. Ветерани АТО проводять виховні дії стосовно адміністрації Дніпррвського Автовокзалу, вже за участі інспекторів Укртрансбезпеки. Вночі учаснику бойових дій не продали квиток на автобус сполученням Суми-Херсон, а точніше поставили перед вибором: купити квиток за повну вартість, або потім, якщо місця в автобусі залишаться після загрузки, тоді може він і поїде безкоштовно. За законом України 3551 ветеран з посвідченням УБД не просто має право на безкоштовний проїзд, а й має право на позачергове придбання квитків.

Posted by Dasha Slutskovska on Thursday, 28 December 2017

Активістка нагадала: за Законом України посвідчення УБД не тільки забезпечує право на безкоштовний проїзд, а й позачергове придбання квитків, тому навряд чи дії співробітників вокзалу можна назвати правомірними.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Золочівському районі Львівщини колишній боєць АТО помер через неправильно поставлений діагноз.