Українцям розповіли про деякі нюанси платних доріг. Будівництво першої дороги європейського зразка розпочнуть на заході країни.

Як розповів в. о. голови "Укравтодору" Славомір Новак, спочатку платну дорогу прокладуть між Львовом та польськими містами.

"Сподіваюся, що вже цього року буде підписано перший договір про будівництво доріг на основі концесії. Першою концесійною дорогою стане дорога від Львова до українсько-польського кордону, що сприятиме розширенню економічних зв'язків між Україною та країнами ЄС", - заявив керівник держагенства автомобільних доріг.

Нагадаємо, Укравтодор" оголосив конкурс на будівництво першої в Україні концесійної дороги Львів - Краковець, розмови про будівництво якої велися вже більше десяти років.

Популярні новини зараз
Влад Яма знайшов "допомогу" для ЗСУ на смітнику в США: "Поїде до наших героїв" Популярний тренер пояснив, як знизити тиск лише одним напоєм: ви навіть не думали про це Ексучасниця Віагри Надія Мейхер сховалася у Німеччині, а її чоловік заробляє криваві гроші у Росії Українські водії заблокували волонтерів, які везли машини для ЗСУ: "Польський прикордонник був готовий..."
Показати ще

27 лютого 2018 року Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України у сфері будівництва та експлуатації автомобільних доріг" (реєстраційний номер 6766), яким дозволяється будувати та експлуатувати автомобільні дороги на умовах концесійного договору.

Даний закон дозволяє передавати дороги державного значення для будівництва на умовах концесії. Однак платними можуть бути лише новозбудовані дороги, а не ті, якими вже користуються до моменту підписання договорів про будівництво.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", на даний момент влада веде підготовку до проведення тендеру на будівництво двох концесійних швидкісних автомобільних доріг між Львовом і Краковцем та між Києвом і Білою Церквою (Київська область). Дві нові дороги планують розпочати прокладати вже до кінця 2018 року.