Ватажок фейкової "ЛНР" Ігор Плотницкий вирішив на свій розсуд розпорядитися квартирами вимушених переселенців з окупованих територій, яких війна змусила  шукати прихисток в інших областях України.

Окупанти провели "інвентаризацію житлового фонду" на підконтрольній їм території та виявили кілька тисяч порожніх  квартир. Вони збираються заселити в них інших людей. Відповідну заяву ватажок "ЛНР" опублікував на офіційному каналі сепаратистів в YouTube.

"Виявлено кілька тисяч порожніх квартир. Не буду називати точну цифру, щоб нікого не розбурхувати", - розповів Плотницкий.

Він доручив "депутатам" уточнити, що це за квартири.

"Поняття порожніх - це на момент відвідування в квартирі були відсутні господарі і інформація, зі слів сусідів, підтверджувала, що там нікого немає. Тобто ми не розуміємо, де що ... Потрібно розібратися більш чітко в цьому питанні. Щоб ми розуміли, що це за квартири, в якому вони стані, із залученням силовиків ", - заявив ватажок бойовиків.

Після цього, за словами Плотницького, буде оголошено, скільки таких квартир є.

"Буде створено спеціальну комісію. Після цього вже з урахуванням бойових дій, всього іншого будемо якось розподіляти ці квартири або давати можливість там проживати. Тому що пустують - це не сплачується комуналка, нічого не платиться. І у нас є люди, які реально вимагають житла ", - підсумував він.

Зазначимо, що станом на 4 вересня 2017 року Україні налічується майже 1,6 млн вимушених переселенців з Донбасу і з Криму.

Як повідомляв портал "Знай.ua", переселенці з Донбасу  віддячили львів'янам за гостинність та допомогу.