Переселенці з Донбасу, яких війна змусила шукати прихисток в інших областях України, віддячили львів'янам за гостинність та допомогу. У місті звели алею троянд, кошти на яку зібрали самі переселенці.

Про це пише 24 канал.

Допомагали висаджувати кущі благородних квітів і школярі і місцеві екологи. Загалом висадили 70 кущів троянд різних сортів та кольорів.

Чому саме троянди вирішили посадити, пояснив співорганізатор акції Ігор Корешко: "Місто Донецьк було визнане містом мільйона троянд і це – як символ Донбасу. Ми його вирішили подарувати Львову у вигляді кольорових троянд" .

Популярні новини зараз
Нова тактика ТЦК: знятих з обліку знову роблять військовозобов'язаними – як захиститись Українцям виплатять фінансову допомогу у серпні: хто та скільки може отримати Заброньованим почали розсилати повістки: кого чекає "автоматична" мобілізація Пенсіонерам виплатять щомісячну компенсацію: у кого збільшаться виплати
Показати ще

Прогулятися по квітучій алеї та відчути неймовірний аромат зможуть львів'яни та гості міста вже навесні.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", любителям квітів розповіли, як подовжити життя вашого букета.