Проблема долі переселенців з тимчасово окупованих територій останнім часом постала особливо гостро, але найбільше страждають їх діти, яким потрібно якось боротися за місце під сонцем та у будь-який спосіб отримати освіту.

Історію одного із таких хлопців на своїй сторінці у Facebook розповів представник політичної партії "Основа", нардеп Сергій Тарута.

Василь виїхав з Маріуполя, не мав жодних зв'язків, без заможних родичів, але понад усе хотів навчатися за кордоном. Нещодавно він отримав можливість проявити себе в одному із провідних закладів:

"Виключно завдяки своїй працьовитості і власним здібностям сьогодні він поїде вчитися в Китай.  На місці Василя міг опинитися кожен, хто бачить свою мету і хоче її реалізувати. Кожен, хто готовий працювати над власною освітою, саморозвитком і робити це на благо нашої країни. Кожна молода людина, якій не байдуже майбутнє України. Саме такі люди, саме така цілеспрямована молодь, яка своїм розумом і своїми зусиллями домагається бажаних результатів, зможе побудувати ту Україну, з якої нікому з нас не захочеться їхати", - зазначив нардеп.

За словами Тарути, ставка на молодь – завжди безпрограшна, адже не дбаючи про підростаюче покоління не варто чекати суттєвих змін у державі.

Популярні новини зараз

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

Синоптики ошелешили українців прогнозом на листопад: -31!

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", аналітики підрахували кількість вимушених переселенців.

СохранитьСохранить