За три роки сотні людей виїхали з Донбасу, намагаючись почати життя заново. Проте більшість із них, на жаль, залишилися зі своїми проблемами сам на сам.

Відповідну думку в коментарі "Сегодня" розповів засновник політичної партії "Основа", нардеп Сергій Тарута.

Політик вважає, що існує кілька варіантів, як допомогти переселенцям, але перш за все слід розпочати із соціальних виплат, дати змогу голосувати та спокійно перетинати пропускні пункти, якщо у тому існує така потреба:

"Поки я був губернатором, кошти виплачувалися - Ощадбанк з ризиком для життя привозив гроші. Коли пішов - виплати припинилися. Тоді я запропонував варіант, щоб людина виїжджала на неокуповану територію і отримувала виплати, незалежно від того, зареєстрована вона тут чи ні", - зазначив він.

За словами Тарути, кожен, хто виїхав з окупованих територій, має повне право на пенсію. Організувати виплати також можна кількома варіантами.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Показати ще

"Перший - людина виїжджає на неокуповану територію і отримує гроші. При бажанні можна організувати мобільні пункти видачі грошей прямо на блокпостах. Другий: якщо вона виїхати не може, то накопичує гроші на рахунку", - підсумував очільник "Основи".

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, коли в Україні запрацює накопичувальна система пенсій.