За три роки сотні людей виїхали з Донбасу, намагаючись почати життя заново. Проте більшість із них, на жаль, залишилися зі своїми проблемами сам на сам.

Відповідну думку в коментарі "Сегодня" розповів засновник політичної партії "Основа", нардеп Сергій Тарута.

Політик вважає, що існує кілька варіантів, як допомогти переселенцям, але перш за все слід розпочати із соціальних виплат, дати змогу голосувати та спокійно перетинати пропускні пункти, якщо у тому існує така потреба:

"Поки я був губернатором, кошти виплачувалися - Ощадбанк з ризиком для життя привозив гроші. Коли пішов - виплати припинилися. Тоді я запропонував варіант, щоб людина виїжджала на неокуповану територію і отримувала виплати, незалежно від того, зареєстрована вона тут чи ні", - зазначив він.

За словами Тарути, кожен, хто виїхав з окупованих територій, має повне право на пенсію. Організувати виплати також можна кількома варіантами.

Популярні новини зараз

У Києві засікли елітний спорткар McLaren за ціною тисяч мінімалок — такий не купити, навіть якщо продаси нирку

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Показати ще

"Перший - людина виїжджає на неокуповану територію і отримує гроші. При бажанні можна організувати мобільні пункти видачі грошей прямо на блокпостах. Другий: якщо вона виїхати не може, то накопичує гроші на рахунку", - підсумував очільник "Основи".

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, коли в Україні запрацює накопичувальна система пенсій.