Поки Луганськ оговтується від останніх розбором між угрупуваннями "екс-міністра ЛНР" Ігоря Корнета та екс-ватажка "республіки" Ігора Плотницького, останній уже обживається у підмосковній Барвисі.

Як відомо, там одіозний "діяч" ще в 2014 році, відразу після виборів в "ЛНР", прикупив маєток за 30 мільйонів доларів та обзавівся елітним позашляховиком Range Rover.

Російські ЗМІ пишуть, що, крім дорогої нерухомості в селищі, мільйонерів терорист тепер ще й має знаменитих сусідів. Так, територіально його будинок знаходиться неподалік від маєтку першого президента Калмикії Кірсана Ілюмжинова.

"Честь" бачити Плотницького тепер удостоїлися композитори і співаки Ігор Ніколаєв, Аркадій Укупник, Дмитро Маліков, репер Тіматі та співак Борис Моїсеєв, які теж проживають у Барвисі.

На думку журналістів, зараз скандальний ватажок "ЛНР", мабуть, очікує, поки навколо його імені вляжеться інформаційний галас. Йому потрібна серйозна охорона, бо за роки свого керування він настільки загрався у небожителя, що умудрився пересваритися абсолютно з усіма своїми покровителями, партнерами і навіть силовиками.

Популярні новини зараз

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

"Холостячка" Злата Огнєвіч розсекретила нове щастя, але їй не повірили, як і Ксенії Мішинiй: "Скільки женихів ..а що з Дімою?"

Володарка найбільших сідниць у світі Наташа Краун вийшла полювати на холостяків у леопардових лосинах: "Схожа на рибу"

Майкл Щур з "Телебачення Торонто" назвав найгірший курорт у Карпатах: "Жлоби зайняли гору"

Показати ще

Дивіться: Плотницький втік до Росії. Його замінив Пасічник

За інформацією преси, Плотницький був людиною колишнього регіонала Олександра Єфремова.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", разом з ватажком "ЛНР" у Росію втекли "керівник" його адміністрації Ірина Тейцман, глава ДТРК "ЛНР" Анастасія Шуркаєва та інші члени "правлячої еліти".