Плювати на активістів: мер Дніпра призначив керувати поліцією екс-"беркутівця"

поділитись
Філатов вирішив доручити управління "Муніципальної поліцією" командиру колишнього підрозділу "Беркут"

Комунальне підприємство "Муніципальна поліція" очолив командир колишнього дніпропетровського спецпідрозділу "Беркут" Андрій Ткаченко.

Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов в Facebook, який і видав розпорядження про призначення. Він зазначив, що новий керівник замінить на посаді "правосека і добровольця" Кирила Харахулаха. Останньому Філатов подякував за співпрацю.

"Я не буду виправдовуватися. Кричати про те, що Андрій не причетний до злочинів проти мітингувальників. Що не кинув своїх підлеглих, коли мвдешне начальство боягузливо побігло з Києва. Що зупинив непоправне, коли з Консерваторії снайпер почав стріляти в дніпровських" беркутів "і поранив шість чоловік. Що в 2014-му, командуючи полком ППС, організував в Дніпрі ефективну систему безпеки від диверсій і терактів. і навіть пройшов напівбожевільну люстраційну перевірку ", - прокоментував Філатов призначення.

Він додав, що в цей складний кризовий час на подібних посадах потрібні професіонали. Це, за його словами, допоможе навести порядок в місті.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, коли збирається піти у відставку.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
беркут, дніпро, борис філатов, командир беркуту
Набір у перший клас буде тривати до 1 червня
0
0
00:38 24.04.2018
На кладовищі залишилися міни, снаряди, що не розірвалися
0
0
00:02 24.04.2018
Жінка діяла в інтересах Російської Федерації, а також неурядової всеросійської громадської організації "Волонтеры Победы", будучи довіреною особою кандидата в Президенти Російської Федерації Путіна
0
0
23:46 23.04.2018
"Україна буде слідувати світовим тенденціям"
0
0
21:19 23.04.2018