По-братськи: білоруські прикордонники кілька годин мучили українських дітей

поділитись

0

0

Юних артистів з України 6 годин протримали на холоді, не пускаючи навіть у туалет

Молоді виконавці під керівництвом народного артиста України Мар'яна Гаденко, які їхали в Мінськ на концерт для української діаспори, були змушені цілу ніч чекати перевірки білоруських митників і прикордонників. При цьому прикордонники забороняли їм включати двигун автобуса, щоб зігрітись, і не пускали в туалет.

Про інцидент на білорусько-українському кордоні розповів керівник групи Мар'ян Гаденко:

"Нас було 13 чоловік, разом з водієм, - творча група телебачення, два редактори, два оператори, які знімали концерт, я як ведучий, наше тріо "Соловейко", дует, звукорежисер... На мікроавтобусі ми прибули з Києва на білоруську сторону кордону близько о пів на другу ночі. Були першими в черзі, в загальному, ми одні там стояли. Простояли так годину, ніхто не пускав. Я підійшов до прикордонників, представився, сказав, що ми їдемо на концерт, але їдемо транзитом, у нас є телевізійна техніка", - цитує слова Гаденка "Радіо Свобода"

Однак, звернення керівника групи не допомогло. Прикордонники бігали з кимось радитись, багато разів забирали паспорти, посвідчення про відрядження, документи на техніку на огляд.

"Я їх почав просити, що, люди хороші, вже шоста ранку, діти хочуть в туалет, а нам не дозволяли навіть машину завести, і діти мерзли. Що вони цим хотіли сказати, я не розумію", - обурюється Гаденко.

І лише після того як Мар'ян Гаденко пригрозив, що поскаржиться президенту Білорусі, українців пропустили. На той час була вже 7 година ранку. При тому, ніхто з прикордонників не попросив вибачення.

Як повідомляв портал "Знай.ua", співробітники білоруської митниці не пропустили автобус, в якому українці везли 175 видань на міжнародний ярмарок у Мінську.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Білорусь, автобус з українцями, діти, білоруська митниця
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Відрахувати не можна дозволити вчитися
0
0
10:58 24.11.2017
Дочка "міністра МВС" Корнета не знає бід і вчиться в елітній гімназії
0
0
10:44 24.11.2017
Поки корінне населення всіляко витісняють з півострова, сюди масово заселяються лояльні до Путіна люди
0
0
10:35 24.11.2017
Підсудний переховувався від правоохоронців, а після затримання неодноразово давав неправдиві свідчення
0
0
10:14 24.11.2017
Такий розвиток подій був цілком закономірним - цьому вже знайшлися очевидні докази
0
0
10:07 24.11.2017