Відео з побиттям журналіста одного з російських пропагандистських каналів швидко стало найпопулярнішим. Головний фігурант бійки Олександр Орлов вже перетворився в мем, а мережа заполонили велика кількість жартів.

Користувачі соцмереж продемонстрували свій політ фантазії. У мережі моментально створили велику кількість гіфок, мемів з російським псевдодесантником.

Хтось порівняв удар Орлова з суворими труднощами, які підносить людині життя. Деякі просто створили анімацію, на якій російського журналіста б'ють в обличчя.

Сам інцидент з побиттям стався в День ВДВ в парку Горького. П'яний Орлов почав кричати на камеру про "захоплення України". Російський журналіст зробив йому зауваження й дебошир не затримався з відповіддю. Він вдарив пропагандиста в обличчя.

Поліцейські незабаром з'ясували, що Орлов ніколи не служив в ВДВ. Він входить до лав фанатів московського футбольного клубу "ЦСКА". У соцмережі він любить розміщувати фото з наслідками бійок, в яких він любить брати участь. Крім того, псевдодесантник підтримує ідеї бойовиків, які окупували Донбас.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, соцмережі висміяли новий міф пропагандистів, основою для якого стало побиття російського журналіста.