У Росії в День ВДВ, яке відзначають сьогодні, 2 серпня, у багатьох містах влада відключила фонтани, прямо заявивши, що прагне запобігти купанню в них десантників.

Про масові відключення фонтанів повідомляють російські ЗМІ. Так, у Нижньому Новгороді відключили центральний фонтан. Місцеві комунальники визнали, що прагнуть не допустити купання десантників, уберегти обладнання фонтану від пошкоджень і "уникнути актів вандалізму".

У Воронежі відключили два головних міських фонтани. У місцевому Водоканалі журналістам пояснили це турботою про десантників. За словами чиновників, в нетверезому стані вони можуть травмуватися на слизькому кахлі, яким викладений фонтан.

У Саратові комунальники відключили фонтани на прохання управління МВС, назвавши дві причини такого рішення - необхідність уберегти "досить крихкі гідротехнічні пристрої" і прагнення уникнути травматизму серед десантників.

у Новосибірську і Томську влади послалися на планові ремонтні роботи, зазначивши, що вони ніяк не пов'язані з Днем ВДВ. З аналогічними заявами виступили в мерії Волгограда і департаменті міського господарства Ярославля. У Челябінську, як повідомили в міській адміністрації, фонтани відключені "на профілактику в зв'язку з дощем".

У Краснодарі фонтани відключили ще ввечері 1 серпня, пославшись на технічні неполадки.

Популярні новини зараз
Окупанти зайняли Світлодарськ: вивісили ганчірку та перевіряють документи На путіна навесні було скоєно замах, на жаль провальний - ГУР МО України "Харошиє русскіє" хочуть отримати спеціальні посвідки: "Зробити нічого не можуть" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Москві в День ВДВ п'яний десантник втрутився в прямий ефір пропагандистського телеканалу НТВ та вдарив в щелепу репортера.