Звичайно, подарунки на День вчителя – це цукерки, стінгазети, або листівки. Вчителі і цьому дуже раді, але хіба не хочеться привітати улюбленого викладача по особливому. Саме тому, ми вирішили розповісти вам, який найкраще зробити подарунок на День вчителя 2017.

Подарунок вчителю математики

Вчителі математики проводять дуже багато часу за комп'ютерами, тому якийсь невеликий гаджет чудово підійде як подарунок на День вчителя. Купіть оригінальний usb-пристрій, наприклад вентилятор. Ну, або якщо фантазії ні на що не вистачить, то флешка вам в допомогу.

Подарунок вчителю мови і літератури

Ну тут думати не треба. Кращий подарунок на день вчителя – це книга. Тим більше, людині з такою спеціальністю. Подивіться топи кращих книг останніх років, і там ви точно знайдете чудові варіанти.

Популярні новини зараз

Китайський вірус в Україні "гасне" разом з першими заморозками: статистика МОЗ на 26 вересня

Перший сніг, заморозки та сонячна сухість: синоптики пообіцяли українцям "примхливий" жовтень

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Показати ще

Подарунок вчителю географії

Варто звернути увагу на те, що вчителі дуже багато розповідають дітям про різні країни, при тому, що самі там не були. Подаруйте енциклопедію, або колекційний глобус, або ж якусь карту. Такий подарунок на День вчителя буде дуже приємним.

Подарунок вчителю фізкультури

Купувати м'яч у спортзал буде трохи нудно. Тому, ми радимо вам зупинити свій вибір на індивідуальному кубку зі спеціальним гравіюванням. Такий подарунок до Дня вчителя вже точно сподобається. Напишіть на кубку "кращий вчитель фізкультури" і цього вистачить з головою.

Подарунок вчителю біології

Тут все дуже просто: вихованець в кабінет, або на крайній випадок – квітка. Якщо вам здається, що рослина підійде краще, то намагайтеся вибрати той, за яким не складно стежити, і без яскраво вираженого запаху.

Подарунок вчителю хімії

Бюст Менделєєва. Він є практично в кожному кабінеті хімії, і якщо ваш клас виняток, то постарайтеся це виправити. Так і будь, що пов'язано з ним буде прекрасним подарунком на День вчителя.

Подарунок вчителю історії

Книга – це завжди хороший подарунок. Головне подарувати правильну книгу. Умовний історичний збірник, або раритетне видання книги з історії будуть прекрасним подарунком вчителю.

В Україні святкують "День вчителя"

Нагадаємо, що 1 жовтня 2017 року в Україні буде День учителя, тому потрібно постаратися добре привітати своїх викладачів.