Відомий український письменник Лесь Подерв'янський вважає, що головні проблеми його співвітчизників - провінційність і низька самооцінка.

Таку думку сатирик висловив в інтерв'ю одному з телеканалів.

Крім того він підкреслив, що українці настільки люблять "нити і сумувати", що це вже стало "національним спортом".

"У нас реальні проблеми з самооцінкою, і, мені здається, нам не вистачає для її виправлення перемог. Ось, візьми будь-якого жителя Великобританії, навіть самого що не є бідного пролетаря з Манчестера, поговори з ним - і відчуєш цей британський пафос. А у нас його немає"- сказав Подерв'янський.

"Багато людей хочуть, щоб зміни відбувалися після клацання пальців. А так не буває. Ну нічого, вони це з часом зрозуміють", - додав він.

За словами письменника, "перемогами", які порадували б українців, можуть стати хіба що поразки їх ворогів.

Популярні новини зараз

В Україні змінились мінімальна пенсія і прожитковий мінімум: скільки отримаємо на руки

Лазарєв вперше заговорив про весілля з Лорак, фанати приголомшені: "Абсолютно щасливий!"

"Звичайно роман!": Балан і Кароль зізналися Осадчій у стосунках

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

"Ми чомусь напряму радіти не вміємо. Якщо, наприклад, Кримський міст завалиться, ось це стане дійсно днем національного єднання, і всі вийдуть у вишиванках", - зазначив Подерв'янський.

Сатирик також пояснив, що провінційність для нього - коли людину висмикують з його звичного середовища і поміщають в абсолютно інше.

"Я думаю, що Віктор Янукович був би прекрасним завідувачем гаражем, але чорт його смикнув стати президентом. У нас всі біди від того, що прекрасний колгоспник раптово стає депутатом Верховної Ради", - резюмував він.

Варто відзначити, що раніше Лесь Подерв'янський зазначив, що зовсім не треба бути провидцем для того, аби нарешті зрозуміти: Росія при чинній владі приречена.

Таку думку висловив відомий український письменник Лесь Подерев'янський. Він додав, що українська нація лише розвивається на відміну від росіян, які вже приречені на занепад.

"Для мене очевидно, що ми, українці, народжуємося. І мені також очевидно, що Росія вмирає. Такі речі знаходяться в тісному взаємозв'язку. І чим швидше Росії настане п***ець, тим швидше все у нас буде розквітати. Це взаємопов'язано абсолютно . Так влаштований світ ", - пояснив він.

Подерев'янський вважає такі процеси настільки очевидними, що зайвий раз навіть не варто про них нагадувати. Крім того він висловив переконання, що український народ все ж зможе обрати собі лідерів, які змінять країну на краще.

"І скільки б зараз не було помилок при владі, у держави, я переконаний, що суспільство з часом знайде в собі сили все це виправити і щось змінити на краще", - сподівається письменник.

FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко: Лесь Подерв'янський

Нагадаємо, Подерв'янський видав геніальний рецепт перемоги над корупцією.

Як повідомляв "Знай.ua" письменник зробив змістовне спостереження про Росію та Україну.

Також "Знай.ua" писав, що Орлуша видав нецензурний вірш про росіян.