Український художник Іван Марчук стверджує, що вважає нашу державою "неіснуючою",такою, яка не відбулася, як самостійна.

"Україна як держава, неіснуюча, можна сказати, не відбулося, вона нічого не робить, щоб світ її знав. Є стандарти – Шевченко і Кличко. А мистецтво, культура – це обличчя держави", - додав він.

За словами Марчука, Україна на даний час нібито найбільш непридатна для життя людей зі всіх країн Європи, повідомляє Politeka.

Популярні новини зараз
Виплатять майже 2 400 гривень: які 5 доплат можуть отримати пенсіонери Графіки відключення світла можуть скасувати ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги Виплати малозабезпеченим: яку допомогу можна отримати в грудні
Показати ще

"У нас абсолютно правди немає, законів немає, порядку немає. А як немає законів і порядку, то і держави немає. Сьогодні Україна – найгірша країна в Європі для життя. Я дуже каюся вже кілька років, що приїхав з Америки. Я жив нормально, я не знав, що таке негативні емоції. Просто важко самому жити в чужій країні, якби у мене була жінка, мене б тут не було", - підсумував художник.

Дивіться: про митця і мистецтво у сучасній Україні та світі, інтерв'ю з Іваном Марчуком

Як повідомляв портал "Знай.ua", український письменник Лесь Подерев'янський влучно описав ймовірний фінал путінської Росії.