У Кабінеті міністрів України розробили нову методику визначення вартості газу, вірніше, винайшли спосіб "непомітно" витягнути з кишені населення ще більше.

Про це з посиланням на джерела повідомляють "Українські Новини". Суть запропонованого варіанту полягає в тому, щоб підвищувати ціну поетапно, на 2-3% кожний квартал, аби уникнути різкого стрибка, який багато хто просто не зможе потягнути. Якщо враховувати темпи, то підніматимуться ціни протягом півтора років. Старт - з квітня 2018 року.У підсумку, до жовтня 2019 року ціна повинна буде вирости за попередніми розрахунками приблизно на 16%. Таким чином уряд виграє ще раз, адже не доведеться багато розщедрюватися на субсидій: їхнє збільшення передбачене тільки в разі різкого цінового стрибка.


Популярні новини зараз
ЗСУ ліквідували командира роти з полку Кадирова Асвада Ідрісова: "Операція "дон_гон_дон" Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Війна закінчиться, коли Україна відвоює свої адміністративні території — голова ГУР Буданов Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Україні серйозно подорожчав борщовий набір.