На деякий час Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела заборону на відомий препарат "Комбіспазм".

Прес-служба відомства повідомляє, що ліки заборонили через невідповідність спеціальним вимогам, пише 24 канал.

"Комбіспазм" - таблетки в алюмінієвому блістері, виробництва "Евертоджен Лайф Саенсиз Лимтед" Індія - потрапили під заборону через невідповідність вимогам", - йдеться в повідомленні.

Держлікслужба зобов'язала всі суб'єкти господарювання, що здійснюють зберігання, реалізацію та використання даного медикаменту, перевірити наявність забороненого препарату. У разі виявлення вжити заходів для їх вилучення з обороту і подальшого приміщення під карантин.

Популярні новини зараз

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

8 березня та 1 травня скасують? У міністерстві ухвалили остаточне рішення

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго провели нове дуже важливе дослідження. Дослідники заявляють, що вітамін D сприяє зменшенню ризику розвитку раку молочної залози.

За словами дослідників, результати роботи доповнюють епідеміологічні дані, згідно з якими спостерігається зв'язок між недоліком вітаміну D в організмі і появи злоякісних пухлин грудей у жінок старшого віку. Про це пишуть американські наукові видання.

Щоб досягти необхідного рівня вітаміну в крові, необхідно вживати дієтичні добавки та їжу з 4-6 тисячами міжнародних одиниць (МО) в день. Для вітаміну D одна міжнародна одиниця дорівнює 0,025 мікрограмів речовини.

Як повідомляв портал "Знай.uа" вчені Американського суспільства харчування (American Society for Nutrition) на конференції В 2018 представили попередні результати низки наукових праць, в яких розкривається користь різних харчових продуктів для здоров'я людини.

Дослідження за участю пацієнтів з ожирінням і зайвою вагою показало, що щоденне вживання яєць протягом 12 тижнів значно знижує ймовірність розвитку діабету, при цьому не змінюється рівень холестерину в крові. Горіхи пекани також нормалізують рівень цукру в крові і зменшують резистентність до інсуліну всього через чотири тижні після початку прийому, при цьому їх денна доза становила 42 грами.