В Україні для гуманітаріїв з'явилися сумні новини. Через два роки всіх випускників шкіл змусять обов'язково здавати ЗНО з математики.

Причина цього рішення - погані результати цьогорічного ЗНО і невтішна динаміка останніх років. Про це стало відомо завдяки заяві Міністерства освіти і науки України.

Раніше свою стурбованість пробілами учнів у математиці навіть висловив глава МЗС Павло Клімкін. Він розкритикував погану підготовку школярів у соцмережі: "Це ж тотальна катастрофа! Про які перспективи розвитку українського ІТ-сектору та інжинірингу ми говоримо? Про які технологічні прориви ми мріємо? Ми свідомо прирікаємо себе на периферію життя".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 1 вересня в Україні запустять довгоочікуваний проект "Нова українська школа". Міністерство освіти і науки оприлюднило повний перелік основних положень, на яких буде базуватися ця система.

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Показати ще

У першу чергу зміни торкнуться молодшої школи – дітей будуть вчити не тільки читати та писати, а також активно вивчати соціальні навички: правила комунікації, емоційний інтелект і багато іншого.

Реформу нової української школи протягом минулого року протестували у сотні закладів країни, врахували деякі недоліки і скорегували програму.

Найважливіша зміна в освіті - це орієнтація на індивідуальні потреби дитини, а не пристосування кожного школяра до єдиної навчальної системі.

Варто нагадати, що директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО Вадим Карандій вважає, що випускники 2018 року найгірше впоралася з тестами з математики.

"Напевно, найбільше проблем у нас з математикою. Якщо з інших предметів ситуація більш-менш нормальна, то з математики, на жаль, у нас динаміка результатів не втішна", - сказав він на прес-конференції.

Нагадаємо, в українській школі виявили "імперію зла".

Як повідомляв Знай.uа, перше вересня раптово стало "третім".

Також Знай.uа писав, скільки абітурієнтів отримали бюджетні місця.